Armanee Terrace II, Damansara Perdana
- Jalan PJU 8/1, Damansara Perdana, Selangor
View to Offer
RM 1,000,000
4+1
BT
3
BM
2,639
kps
RM 379
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Armanee Terrace II
Armanee Terrace P/Furnished Damansara Perdana, Duplex
Armanee Terrace P/Furnished Damansara Perdana, Duplex
-2639sf
-Partially Furnished
-4+1 Rooms 3 Bathrooms
-Mid Floor With 2 Car Park
-Kitchen Cabinet,Air Cond,Water Heater
-Asking price 1mil
We specialist in helping Landlords to Manage, Rent, and Sale for Residential & Commercial Properties.
Welcome landlords, Buyers, tenant call us
我们帮助房东管理、出租和出售他们的住宅和商业地产。
欢迎所有业主、租户、买家!
Don't Miss Out!! Call Me Today to Book a Viewing!!
不要错过!! 今天打电话给我预订观看!
Jason Ong ( REN 29370 )
HP: 019*3399*138
-2639sf
-Partially Furnished
-4+1 Rooms 3 Bathrooms
-Mid Floor With 2 Car Park
-Kitchen Cabinet,Air Cond,Water Heater
-Asking price 1mil
Welcome landlords, Buyers, tenant call us
我们帮助房东管理、出租和出售他们的住宅和商业地产。
欢迎所有业主、租户、买家!
Don't Miss Out!! Call Me Today to Book a Viewing!!
不要错过!! 今天打电话给我预订观看!
Jason Ong ( REN 29370 )
HP: 019*3399*138
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,000,000.
- Jalan PJU 8/1, Damansara Perdana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,639 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.