Damansara Villa, Damansara Heights

Jalan Bukit Ledang, Taman Duta, Damansara Heights, Kuala Lumpur

RM 750,000

2+1

BT

2

BM

1,495

kps

RM 502

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108545921
check-small-f
1,495 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 501.67 psf (lantai)

Tentang Damansara Villa

Damansara Villa Condo for sale

Details:
1495 sf
2+1 bedroom
849 rm per month maintenance
1 car park

Asking : RM750k

Connect with me today!

Fifi Syafiza (PEA 4063)
Avid Estates
Tel : +6*****
Email : f*****@*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AVID ESTATES [ E (3) 1524 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
Jalan Bukit Ledang, Taman Duta, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,495 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

AVID ESTATES [ E (3) 1524 ]