Bukit Damansara, Damansara Heights
Bukit Damansara, Damansara Heights, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 6,300,000
7
BT
6
BM
8,191
kps (tanah)
RM 769.14
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bukit Damansara
Recently Updated 2.5 Storey Bungalow in Prime Location
Location : Damansara Heights, Kuala Lumpur
Type: 2.5 storey Bungalow
Land Area : 8,191 sqft
Built Up : 6,500 sqft (Estimated)
Bedroom: 6 + 1
Bathrooms: 6
Car Parks : 3
Tenure: Free Hold
Facing: NE
Gated&Guarded: No
Asking: RM6.3 million
Additional Informations :
Move In Condition
Renovated with CCC (2025)
Swimming Pool
Superb Greenery View at the back
Split Level
Type: 2.5 storey Bungalow
Land Area : 8,191 sqft
Built Up : 6,500 sqft (Estimated)
Bedroom: 6 + 1
Bathrooms: 6
Car Parks : 3
Tenure: Free Hold
Facing: NE
Gated&Guarded: No
Asking: RM6.3 million
Additional Informations :
Move In Condition
Renovated with CCC (2025)
Swimming Pool
Superb Greenery View at the back
Split Level
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,300,000.
Bukit Damansara, Damansara Heights, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 6,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.