Vista shop @ Damansara Damai, Damansara Damai
Jalan PJU 10, Damansara Damai, Selangor
RM 85,000
2
BM
635
kps
RM 134
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Vista shop @ Damansara Damai
Vista office 3rd floor @ Damansara Damai for sale
Size : 635sf
3rd floor
Leasehold
Non Bumi
Walking distance to MRT Damansara Damai
3min to highway NKVE
Easy Access to Amenities
FOR MORE INFORMATION PLEASE CONTACT :-
JASON LAI 0*****
E 3182 for viewing anytime.
We assist Loan & Lawyer service.
* If loan reject, 100% REFUND
3rd floor
Leasehold
Non Bumi
Walking distance to MRT Damansara Damai
3min to highway NKVE
Easy Access to Amenities
FOR MORE INFORMATION PLEASE CONTACT :-
JASON LAI 0*****
E 3182 for viewing anytime.
We assist Loan & Lawyer service.
* If loan reject, 100% REFUND
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 85,000.
Jalan PJU 10, Damansara Damai, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 635 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.