Vista Shop, Damansara Damai Ground Floor Shop For Sale, Damansara Damai
Damansara Damai, Selangor
RM 1,750,000
1,140
kps
RM 1,535
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Vista Shop, Damansara Damai Ground Floor Shop For Sale
Vista Shop, Damansara Damai Ground Floor Shop For Sale
Vista Shop, Damansara Damai Ground Floor Shop For Sale
- Leasehold
- Ground Floor Shop
- Land Area: Approx. 1,140sqft
- Facing Main Road
- Sell RM1.75M
Remarks:
Unit Is Available For Rent Price is RM7K
欢迎业主委托产业 / Owners Welcome To List
We Are Commercial & Industrial Specialist, Owner Are Welcome To List
我们专注于商业与工业物业,欢迎业主委托出售或出租您的物业。(DC)
For more info & viewing 详情与看房预约
Contact: Benjamin Lai 0_1_2_6_0_3_3_1_2_6
- Leasehold
- Ground Floor Shop
- Land Area: Approx. 1,140sqft
- Facing Main Road
- Sell RM1.75M
Remarks:
Unit Is Available For Rent Price is RM7K
欢迎业主委托产业 / Owners Welcome To List
我们专注于商业与工业物业,欢迎业主委托出售或出租您的物业。(DC)
For more info & viewing 详情与看房预约
Contact: Benjamin Lai 0_1_2_6_0_3_3_1_2_6
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,750,000.
Damansara Damai, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,140 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.