Damansara damai, Sungai Buloh, Damansara Damai
PJU 10/4B, Damansara Damai, Damansara Damai, Selangor
RM 285,000
2
BM
825
kps
RM 345
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Damansara damai, Sungai Buloh
Plaza Suria Shop, Damansara Damai
Ground Floor Shop for SALE, suitable for storage, packing and production line.
Unit details:
- 825 sqft 55 x 16
- currently tenanted with stable rental income
- suitable for investment and own use
- intermediate lot
- facing east
- have good road access for lorry and vans
- view to believe
if interested please contact Justin:
0*****
Unit details:
- 825 sqft 55 x 16
- currently tenanted with stable rental income
- suitable for investment and own use
- intermediate lot
- facing east
- have good road access for lorry and vans
- view to believe
if interested please contact Justin:
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 285,000.
PJU 10/4B, Damansara Damai, Damansara Damai, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 825 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.