Armanee, Damansara Damai
Jalan PJU 10/1C, Damansara Damai, Selangor
Negotiable
RM 450,000
5
BT
3
BM
2,098
kps
RM 214
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Armanee
Corner Duplex Armanee Condominium Damansara Damai 2 Carpark
Corner Duplex Armanee Condominium Damansara Damai 2 Carpark
=====================
DETAILS :
- Duplex Condominium
- CORNER UNIT
- Leasehold
- Master Title (Bumi Owner)
- 2 Parking (Tandem)
- BLOCK B
- Built-up: 2,098 sqft
- 5 Bedrooms 3 Bathrooms
- Maintenance Fee : RM420
FACILITIES :
- Gated & Guarded
- Playground
- Swimming Pool
- Badminton Court
- Gym
======================
Selling Price : RM450,000 (Nego)
======================
For Viewing Appointment,
Please Contact:
MOHD DIFRIZUL @ JEFRI
0*****
NOOR AINI @ NONIE
0*****
=====================
DETAILS :
- Duplex Condominium
- CORNER UNIT
- Leasehold
- Master Title (Bumi Owner)
- 2 Parking (Tandem)
- BLOCK B
- Built-up: 2,098 sqft
- 5 Bedrooms 3 Bathrooms
- Maintenance Fee : RM420
FACILITIES :
- Gated & Guarded
- Playground
- Swimming Pool
- Badminton Court
- Gym
======================
Selling Price : RM450,000 (Nego)
======================
For Viewing Appointment,
Please Contact:
MOHD DIFRIZUL @ JEFRI
0*****
NOOR AINI @ NONIE
0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Clubhouse
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Jalan PJU 10/1C, Damansara Damai, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,098 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.