The Arc, Cyberjaya

Persiaran Bestari, Cyberjaya, Selangor

Boleh dirunding

RM 300,000

3

BT

2

BM

913

kps

RM 328.59

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501210770

Tentang The Arc

Strong interest in sale of partly furnished rental unit

HOUSE FOR SALE

A) Property's name:
THE ARC, CYBERJAYA
B) Tenanted
C) Sale Price: RM300k Nego
D) Booking - 3.24%
E) Description:
• Condo
• Freehold - Non Bumi
• Size - 913 sqft
• Block B - Level 19 (Facing BasketBall Court)
• 3 bedrooms and 2 bathrooms unit
• Parking - 1
• Mtn Fee - RM272.55 pmth
F) Furnishing:
• Partly furnished
• Includes Kitchen cabinet, dining table, tv cabinet, lighting, fans, ACs, Water Heater, Fridge, Washer
G) Facilities:
• Full condo facilities -Badminton hall, squash court, swimming pool, parking facility, 24 hour security, cafe, minimart, foodcourt

H) How to contact:
NAZZ
REN24545

Dewan badminton

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
Persiaran Bestari, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 913 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian