Sejati Lakeside 2, Cyber 10, Cyberjaya

Jalan SL2/2, Cyber 10, Cyberjaya, Selangor

Negotiable

RM 1,300,000

5

BT

5

BM

1,820

kps (tanah)

RM 714

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501326030
check-small-f
3,003 kps luas pelan lantai

Tentang Sejati Lakeside 2

Superlink Sejati Lakeside Cyberjaya

DOUBLE STOREY SUPERLINK SEJATI LAKESIDE Cyberjaya

======================
Asking Price : RM 1.3 Mill
======================

Details:
• Intermediate unit
• Freehold (Individual Title)
• Land Area : 26 x 70 (1,820 sqft)
• Build up : 3,003 sqft
• Bedrooms : 4 + 1
• Bathrooms : 4 + 1
• Bare unit
• Gated & guarded with 24hrs Security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,300,000.
Jalan SL2/2, Cyber 10, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,003 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian