Perdana Lakeview East, Perdana Lakeview East beside Putrajaya Lake, Cyberjaya

Persiaran Tasik, Perdana Lakeview East beside Putrajaya Lake, Cyberjaya, Selangor

RM 6,400,000

7+1

BT

8

BM

9,472

kps (tanah)

RM 676

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107695586
check-small-f
8,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
9,472 kps luas tanah

Tentang Perdana Lakeview East

Luxurious Fully Furnished Bungalow with Smart Home System & Lake View

Property Overview:

Land Size: 9,472 sq ft
Built-Up Area: 8,000 sq ft
Location: Perdana Lakeview East, facing Putrajaya Lake
Key Features:

7+1 Spacious Bedrooms and 7 Bathrooms + 1 Powder Room
Smart Home System with 11 CCTV cameras, alarm, cabled internet, and intercoms in all rooms

Security: RM 350 monthly

Swimming Pool: 50 ft x 19 ft with waterfalls and Jacuzzi

High-End Finishes: Full wall-paper on all walls, built-in Wet & Dry Kitchen by "Signature"

Fully Air-Conditioned

Central Vacuum System: 13 points connected

Large Living, Dining, and Family Halls

call Rose Tan at 0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,400,000.
Persiaran Tasik, Perdana Lakeview East beside Putrajaya Lake, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 8,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama