Mutiara Ville, Cyberjaya

Persiaran Sepang Off Persiaran Multimedia,, Cyberjaya, Selangor

RM 1,700 /mo

4

BT

3

BM

1,180

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501290386
check-small-f
1,180 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.44 psf (lantai)

Tentang Mutiara Ville

Large Mutiara Ville Fully Furnished lakefront residence homes For Rent

* 4 bedroom 3 bathrooms
* 1180sqft
* Fully Furnished
* 1 carpark
* Renting at RM1700

Fully Furnished:-
1. Fridge
2. Water Heater
3. Study table
4. Bedset
5. Sofa
6. Dining Chair
7. Wardrobe
8. Kitchen Cabinet

Faciities:
- Swimming Pool
- Tennis Court
- Lifts

Call or WhatsApp Yeong 0*****
Call or WhatsApp Yeong 0*****
Call or WhatsApp Yeong 0*****
Kemudahan
asterisk-o

Covered car parking

asterisk-o

Security guard

Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Bbq

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Gym

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 1,700 /mo.
Persiaran Sepang Off Persiaran Multimedia,, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,180 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo