Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Tamarind Square, Kenwingston Cyberjaya, Cyber 9, Cyberjaya
Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9, 63000 Cyberjaya, Selangor, Cyber 9, Cyberjaya, Selangor
RM 291,600
0
BM
1,034
kps
RM 282.01
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Tamarind Square, Kenwingston Cyberjaya
Kenwingston Business Centre! Below Market Price! Good Buy! Bank Lelong
= = = BANK AUCTION PROPERTY = = =
~~Reserve Price : RM 291,600.00
(**Estimated Market Price: 730k)
~~Property Type : Office Unit
~~Property Area : 1034.00 sf
~~Auction Date : 2*****
~~Address : [contact agent], Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9, 63000 Cyberjaya, Selangor
+++++++++++++++++++++++
_ FREE REGISTRATION _
+++++++++++++++++++++++
Contact: 0***** (Anven Property)
Language: English, Malay, Chinese
Whatapps: www.h*****
www.h*****
~~Reserve Price : RM 291,600.00
(**Estimated Market Price: 730k)
~~Property Type : Office Unit
~~Property Area : 1034.00 sf
~~Auction Date : 2*****
+++++++++++++++++++++++
_ FREE REGISTRATION _
+++++++++++++++++++++++
Contact: 0***** (Anven Property)
Language: English, Malay, Chinese
Whatapps: www.h*****
www.h*****
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 291,600.
Kenwingston Business Centre, Kenwingston Square Garden, Persiaran Bestari, Cyber 9, 63000 Cyberjaya, Selangor, Cyber 9, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,034 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.