Edusphere, Cyber 11, Cyberjaya

Persiaran Bestari, Cyber 11, Cyberjaya, Selangor

RM 285,000

Studio

1

BM

400

kps

RM 712.50

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501338356

Tentang Edusphere

Ready move in, Fully furnished with good condition, Walking to Uoc

Edusphere Suites @ Cyberjaya

Approx Built Up: Approx 400 SqFt
1 Bedroom+ 1 Bathroom

* Fully Furnished
* 24 Hour Security
* Full Condo Facility

Asking Price: RM285,000

Welcome to visit. Many Units on Hand.
(ED 542)
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 285,000.
Persiaran Bestari, Cyber 11, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian