Edusphere, Cyber 11, Cyberjaya

Persiaran Bestari, Cyber 11, Cyberjaya, Selangor

Boleh dirunding

RM 440,000

2

BT

2

BM

790

kps

RM 556.96

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501228003

Tentang Edusphere

Ohmyhome Exclusive! Fully Furnished! Actual Photos! Dual Key!

Ohmyhome!
Please call/text Ohmyhome at 0***** .

Persiaran Bestari, Cyber 11, Cyberjaya, Selangor

Details:
- Corner Lot
- Dual Key
- Freehold
- Fully Furnished
- Facing East
- Maintenance Fees RM265
- Built-Up 790 sqft
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 2 Carpark

One unit comes with studio with bathroom ( 300 sqft )
- One unit comes with 1 bedroom with bathroom and living room ( 500 sqft )

Nearby Amenities:
- 2 mins to Multimedia University (MMU)
- 3 mins to D’Pulze Shopping Centre
- 5 mins to Shaftsbury Square & Cyberjaya Hospital
- 10 mins to Putrajaya Sentral (MRT & ERL Station)
- Walking distance to restaurants, cafés, and convenience stores
- Nearby UOC, MMU ( Walking distance to access )
- Walking distance to Restaurant ( MCD, KFC, Family Mart, etc... )

-

This listing has been verified by Ohmyhome Negotiator, Eric Cheah.
Please call/text Ohmyhome at 0*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

OHMYHOME REALTORS SDN BHD [ E (1) 1889 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 440,000.
Persiaran Bestari, Cyber 11, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 790 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.