Cyber Heights Villa, Cyberjaya

Cyber Heights Villa, Cyberjaya, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 495,000

3+1

BT

2

BM

1,219

kps

RM 406.07

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501078333

Tentang Cyber Heights Villa

Level 1 Fully Furnished Villa in Cyber Heights Near Lake

For Sale Cyber Heights Villa, Cyberjaya

Resort-style | balcony overlooking lush greenery | low density

Asking Price : RM495,000
Contact : Zawani | 013_610_8233

Property Details :
- Freehold
- Level 1 (walk-up)
- Built Up 1219sqft
- 3 Bedroom | 2 Bathroom
- 1 Storeroom
- 2 Carpark
- 24h security (gated & guarded)
- Close to Cyberjaya lake entrance (walking distance)

Fully Furnished :
- Sofa (Brand SSF)
- 6 seater dining table + chair (Brand SSF)
- Bedroom set + wardrobe
- 2 door fridge
- washing machine
- oven
- Chandelier / all lights / all ceiling fan / air-conditioner
- water heater

Amenities :
- 6 min to Putrajaya Central
- 9 min to Dpulze Shopping Centre & MMU Cyberjaya
- Close to Shaftsbury Square (Restaurants, Clinics, Bank, Petrol Station)
- 3 min to Sekolah Seri Puteri
- Near Abedeen Academy

Accessibility :
- North-South Expressway Central Link (ELITE)
- South Klang Valley Expressway (SKVE)
- Maju Expressway (MEX)
- Damansara-Puchong Expressway (LDP)
- MRT Line
- ERL Putrajaya/Cyberjaya

Asking Price : RM495,000

Lawyer & Loan can be arranged.

Interested? Ws/Call:-
Zawani | 013_610_8233 (REN 34016)
www.w*****
Real Estate Negotiator
IQI Realty Sdn Bhd
E(1)1584.

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shop-o

Kedai serbaneka

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi