CBD Perdana 1, CBD Perdana 2, CBD Perdana 3, Cyberjaya, Putrajaya, Gamuda Cove, Dengkil, Puchong, CBD Perdana, Cyberjaya
CBD Perdana, Cyberjaya, Selangor
Negotiable
RM 3,800,000
10+
BM
9,280
kps
RM 409
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang CBD Perdana 1, CBD Perdana 2, CBD Perdana 3, Cyberjaya, Putrajaya, Gamuda Cove, Dengkil, Puchong
For Sale: Spacious Shop / Office in Selangor, Cyberjaya, CBD Perdana,
Property: Shop / Office with Lift
Size: 9,280 sq ft
Location: Cyberjaya, CBD Perdana, Selangor, Malaysia
Nearby landmarks:
King Henry VIII College – 0.5 km
Khair Zaman Grocery – 0.3 km
Ruby K Outlet – 0.2 km
Pasar Raya Neo Jaya – 0.6 km
Key features:
Car parking outside
EV charging station
Loading bay
Best for: Retail or office use
Size: 9,280 sq ft
Location: Cyberjaya, CBD Perdana, Selangor, Malaysia
Nearby landmarks:
King Henry VIII College – 0.5 km
Khair Zaman Grocery – 0.3 km
Ruby K Outlet – 0.2 km
Pasar Raya Neo Jaya – 0.6 km
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,800,000.
CBD Perdana, Cyberjaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 9,280 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.