Windows on The Park, Cheras

Jalan Suadamai 10/1, Cheras, Selangor

RM 585,000

3

BT

2

BM

1,100

kps

RM 532

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 10 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107587960
check-small-f
1,100 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 531.82 psf (lantai)

Tentang Windows on The Park

Great Location

Windows On The Park

Selling Price RM585k nego

- 1,100 sq ft
- 3 bedrooms
- 2 bathrooms
- 2 car park
- Garden unit

For more info or viewing pls call
Ms Ann Lim 0*****
Kemudahan
balcony-o

Balcony

garage-2-o

Garage

private-garden-o

Private garden

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 585,000.
Jalan Suadamai 10/1, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]