Warisan Cityview, Cheras
Jalan 3/93A, Warisan Cityview, Cheras, Kuala Lumpur
RM 1,890,000
2
BM
4,162
kps
RM 454
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Warisan Cityview
Under Bank Value @ Warisan Cityview, KL
BANK AUCTION / AUCTION
Address: No.xx, xx-1 & xx-2, Jalan 3/93A, Warisan Cityview, Off Batu 2 1/2 Jalan Cheras, 56100 Kuala Lumpur
- 3 Storey Shop Office
- Built Up : 4,162 sqft
- Leasehold
Lelong Price : RM1.89 mil
Market Value : RM2.2 mil
Auction Date : 8/4/2026
For registration on bidding auction unit, please WhatsApp or contact us:
Hewson Oh
REN 28774
0*****
PropNex Realty
- 3 Storey Shop Office
- Built Up : 4,162 sqft
- Leasehold
Lelong Price : RM1.89 mil
Market Value : RM2.2 mil
Auction Date : 8/4/2026
Hewson Oh
REN 28774
0*****
PropNex Realty
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,890,000.
Jalan 3/93A, Warisan Cityview, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,162 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.