Vila Vista, Taman Pertama, Cheras
68 Jalan Selar 4, Taman Pertama, Cheras, Kuala Lumpur
RM 980,000
4+1
BT
4
BM
1,670
kps
RM 587
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Vila Vista
Vila vista 4 parking unit
@-For Sale :
Vila Vista Condo, Jalan Selar 4, Taman Pertama, 56100 Kuala Lumpur.
-1,670sf
-4+1rooms 4baths
-Fully Furnished
-Facing Main Road, can see MRT station, unblocking view
-4 parkings
Selling at rm980,000
VICKKYWong/Mason
-1,670sf
-4+1rooms 4baths
-Fully Furnished
-Facing Main Road, can see MRT station, unblocking view
-4 parkings
Selling at rm980,000
VICKKYWong/Mason
Kemudahan
Balcony
Kemudahan bersama
24-hour security
Gym
Parking
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 980,000.
68 Jalan Selar 4, Taman Pertama, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,670 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.