Trion 2 @ KL, Chan Sow Lin, Cheras
Jalan Satu, Chan Sow Lin, Cheras, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 686,000
2
BT
2
BM
800
kps
RM 858
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Trion 2 @ KL
Fully Furnished Investment Unit
Perfect for investors / ready to move in buyers
Fully Furnished
Approx. 800 sqft
Ideal for Own Stay or Investment
Existing Tenant
Well Maintained Condition
Serious buyers welcome for viewing arrangement.
Fully Furnished
Approx. 800 sqft
Ideal for Own Stay or Investment
Existing Tenant
Well Maintained Condition
Serious buyers welcome for viewing arrangement.
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 686,000.
Jalan Satu, Chan Sow Lin, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.