The Netizen, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras

Lebuh Utama Tun Hussein Onn, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor

RM 665,000

4

BT

2

BM

1,328

kps

RM 501

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residensi Servis for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108394189
check-small-f
1,328 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 500.75 psf (lantai)

Tentang The Netizen

4 rooms (Very new)

4 rooms (High Floor) for SALE!!
Facing KL view
(Unit limited, selling fast for this layout!)

MRT Station connected :
Direct link to Eko Cheras, Sunway Velocity, Taman Connaught, Pavilion @ Bukit Bintang, Pasar Seni, 10+ stations direct to Damansara area

Details:
- Size: 1328sf
- 4 Rooms 2 Bathrooms
- 2 carparks
- Retails Shop below residential

Welcome contact me for viewing
Mickey Yew Olll-2390 526
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - KL

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 665,000.
Lebuh Utama Tun Hussein Onn, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,328 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd. - KL