The Hamstead Cheras, Cheras
Jln Lingkaran Tengah 2,, Cheras, Kuala Lumpur
RM 429,000
3
BT
2
BM
947
kps
RM 453
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Hamstead Cheras
The Hamstead, Cheras
BB1193
For inquiries or to arrange a viewing, please call or whatsapp: OI6 235 q453 / OI25 932O 97
The Hamstead, Cheras,
- Sale price: RM450,000
- Size: 947 sqft
- Layout: 3 rooms
- Bathrooms: 2
- Parking spaces: 2
The Hamstead, Cheras,
- Sale price: RM450,000
- Size: 947 sqft
- Layout: 3 rooms
- Bathrooms: 2
- Parking spaces: 2
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 429,000.
Jln Lingkaran Tengah 2,, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 947 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.