Taman Putri Jaya, Batu 9, Cheras

Jalan Putri Jaya 13, Batu 9, Cheras, Selangor

RM 750,000

6+1

BT

5

BM

2,800

kps (tanah)

RM 268

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501192066
check-small-f
2,800 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Putri Jaya

Triple Storey Terrace Home @ Taman Putri Jaya

Land Area: 22x75
Built-Up: 2800sqft
Bedrooms: 6+1
Bathrooms: 5
Freehold
Renovated
Covered Back Yard
Located Behind NSK

Price: RM750K negotiable

One-stop solutions available to assist buyers (banker and lawyer).
Please reach out for more details.
Jocelyn Soo (REN 72154)
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 750,000.
Jalan Putri Jaya 13, Batu 9, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

agency logo