Taman Maluri, Cheras
Taman Maluri, Cheras, Kuala Lumpur
RM 1,700,000
6
BT
5
BM
3,360
kps (tanah)
RM 505.95
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Maluri
Double Storey Semi D House Taman Maluri Cheras For Sale
SEMI D 2 STOREY TAMAN MALURI, CHERAS
ASKING RM1,700,000
#nocoa #coa_Cikgu Afig Hartanah Together #concierge
DETAIL
Leasehold/Non Bumi
Semi - D type
Land Size 3360sqft
Built Up 2600sqft
6 bed+ 5 Bathrooms
Bukit Bintang
MRR2 Highway
Pusat Bandar KL
Interested please contact:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Cikgu Afig Hartanah Together
ASKING RM1,700,000
#nocoa #coa_Cikgu Afig Hartanah Together #concierge
DETAIL
Leasehold/Non Bumi
Semi - D type
Land Size 3360sqft
Built Up 2600sqft
6 bed+ 5 Bathrooms
Bukit Bintang
MRR2 Highway
Pusat Bandar KL
Interested please contact:
Aizat | REN68795
013.585.1088
Landsworth Properties
coa_Cikgu Afig Hartanah Together
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,700,000.
Taman Maluri, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,600 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.