Suria Residence, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Jalan Pahlawan 1 Jalan Residence Off Jalan Pahlawan, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 330,000

3

BT

2

BM

1,238

kps

RM 266.56

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501294815

Tentang Suria Residence

Suria residence mahkota cheras kl Jalan Pahlawan 1, Malaysia

Suria Residence @ Cheras

~ selling price RM330,000
~ 3 bedrooms
~ 2 bathrooms
~ 2 car park
~ fully furnished
~ kindly contact Tiffany (REN 68849)
012’241’6443

0
1
2
2
4
1
6
4
4
3

Discover your dream home! This stunning apartment is now available for sale, offering 3 bedrooms and 2 bathrooms within a spacious 1238 sqft layout. Located in the serene Jalan Pahlawan 1, Jalan Residence Off Jalan Pahlawan, Malaysia, this property boasts close proximity to essential amenities. The Anugerah Bestari Child Enrichment Center is just 1.4 km away, while BrainDance Kindyland -Mahkota Cheras (Sek 3) is a mere 1.9 km from your doorstep, making it convenient for families with young children. For shopping enthusiasts, Pallet Hulu Langat is only 2.0 km away, providing a variety of retail options. Enjoy excellent project amenities including 24-hour security, a swimming pool, and a well-equipped gym. This apartment offers a perfect blend of comfort and accessibility, making it an ideal choice for your next home. Don’t miss out on this incredible opportunity – schedule a viewing today and experience the charm of this wonderful property!
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ONE MAKER REALTY SDN BHD [ E (1) 2039/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
Jalan Pahlawan 1 Jalan Residence Off Jalan Pahlawan, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,238 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.