Suria Residence, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Jalan Pahlawan 1 Jalan Residence Off Jalan Pahlawan, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 300,000

3

BT

2

BM

1,235

kps

RM 242.91

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106462734

Tentang Suria Residence

Suria Residence Apartment for Sale

Suria Residence Apartment @ Bandar Mahkota Cheras

Property Detalis :
- Built Up : 1235 sq.ft
- Rooms : 3 bedroom / 2 bathroom
- 2 car park
- Low Down Payment
- High ceilings
- Large balcony
- Peaceful location
- 5 minutes drive to NSK Supermarket, BMC Mall,
banks, shops and restaurants

Kindly contact :
Name:Daniel Ng
H/P. : 0*****
For more inquiry or viewing
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
Jalan Pahlawan 1 Jalan Residence Off Jalan Pahlawan, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,235 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FBS REALTY