Taman Taynton View, Cheras

Taman Taynton View, Taman Mutiara Barat, Taman Mutiara, Taman Midah, Taman Yulek, Taman Sri Bahtera, Cheras, Kuala Lumpur, Taman Taynton View, Cheras, Kuala Lumpur

RM 838,000

5

BT

3

BM

1,650

kps (tanah)

RM 508

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107959225
check-small-f
2,420 kps luas pelan lantai
check-small-f
1,650 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

Taman Taynton near Taman Mutiara barat Cheras KL

Taman Taynton View, 56000 Cheras, Kuala Lumpur.
2 Storey House
For Sale
=============================

Property Details
: Freehold
Land Size : 1,650sf (22''x75'')
Build Up : 1,800sf
4+1 Bedroom,
3 Bathroom
Kitchen Extended

Selling Price : RM838k Nego

Cyrus Ng (REN 44954)
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 838,000.
Taman Taynton View, Taman Mutiara Barat, Taman Mutiara, Taman Midah, Taman Yulek, Taman Sri Bahtera, Cheras, Kuala Lumpur, Taman Taynton View, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,420 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]