Bandar Mahkota Cheras, Cheras
The Vantage, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor
RM 1,480,000
4+1
BT
5
BM
2,080
kps (tanah)
RM 711.54
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Super Cheap Superlink No Facing House Direct Acess Ekve
WTS
2 Sty Superlink @ The Vantage, Bandar Mahkota Cheras
“ Not facing House
Direct access to EKVE Highway Super Convenient
Built up: 3080sqft
Land area: 26 x80sf (2080sf)
Bedroom:4+1
Bathrooms: 5
5 airconds
All room have ceiling
4 sets Water heater
Facing South
Gated & Guarded
Tenanted (Tenancy till Nov 2024)
Asking 1.48mil nego
ONE-STOP SOLUTIONS PROVIDED TO ASSIST PURCHASER (BANKER AND LAWYER)
Kindly Call for more info
AIVAN NG 0***** (REN 23403)
Click www.h*****
PropNex Realty Advisor
*OWNER ARE ALWAYS WELCOME TO LIST*
2 Sty Superlink @ The Vantage, Bandar Mahkota Cheras
“ Not facing House
Direct access to EKVE Highway Super Convenient
Built up: 3080sqft
Land area: 26 x80sf (2080sf)
Bedroom:4+1
Bathrooms: 5
5 airconds
All room have ceiling
4 sets Water heater
Facing South
Gated & Guarded
Tenanted (Tenancy till Nov 2024)
Asking 1.48mil nego
Kindly Call for more info
AIVAN NG 0***** (REN 23403)
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,480,000.
The Vantage, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,080 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.