Renovated Double Storey Taman Cheras Perdana 7, Cheras

Jalan CP7, Cheras, Selangor

Negotiable

RM 720,000

4+1

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 514

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501247295
check-small-f
1,800 kps luas pelan lantai

Tentang Renovated Double Storey Taman Cheras Perdana 7

Renovated Freehold Double Storey Taman Cheras Perdana 7 with Open View

𝗥𝗨𝗠𝗔𝗛 𝗧𝗘𝗥𝗘𝗦 𝟮 𝗧𝗜𝗡𝗚𝗞𝗔𝗧 𝗙𝗥𝗘𝗘𝗛𝗢𝗟𝗗 𝗥𝗘𝗡𝗢𝗩𝗔𝗦𝗜 𝗖𝗔𝗡𝗧𝗜𝗞 FACING OPEN
Taman Cheras Perdana Fasa 7

- Booking hanya 1K
- RM130,000 di bawah MV

INFO RUMAH:
• Freehold Non Bumi (Semua Boleh Beli)
• Luas tanah 1400 sqft (20x70)
• Luas binaan kira-kira 1800 sqft
• 4+1 Bilik Tidur
• 3 Bilik Air
• Gated & Guarded (24x7)

FULLY RENOVATED:
• Siling Plaster (Kebanyakan Kawasan)
• Dapur & Halaman Diperluas Sepenuhnya
• Kabinet Dapur Penuh (Termasuk Hood & Hob)
• Dinding Penuh Dengan Jubin
• Siling Cornish di Hall dan Porch
• Tingkap Penuh Grill, Pintu Keselamatan
• Balkoni Besar
• 2 Lot Parkir Beranda + 2 Parkir Luar
• Dinding Batu Fascade
• Termasuk Aircond

KEMUDAHAN BERDEKATAN:
- Sekolah Rendah & Menengah
- SMK Cheras Perdana
- Hospital Columbia
- Bank
- 7 Eleven, 99 Speedmart, KK Mart, Mc Donald, Kfc, Gimnasium & Kedai
- Stesen Minyak
- Aeon Cheras Selatan Mall, Econsave, Aeon Big Hypermarket

AKSES BERDEKATAN:
- Akses mudah ke Bandar Tun Hussein Onn, Mahkota Cheras, Sg. Long, Balakong Batu 11, The Mines, Upm Serdang, Tmn Len Seng, Tmn Connaught
- Silk Expressway
- Cheras- Kajang Highway (Grand Saga)

Jom view rumah
Hafiz 0*****
REN29203

asterisk-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Legacy Real Property Sdn Bhd

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 720,000.