Pudu Impian 2 - Vila Tropika, Taman Kobena, Cheras
Jalan Pudu Ulu, Taman Kobena, Cheras, Kuala Lumpur
Boleh dirunding
RM 315,000
3
BT
2
BM
936
kps
RM 336.54
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pudu Impian 2 - Vila Tropika
For Sale: 3 Bedroom Apartment at Jalan Pudu Ulu, Malaysia
- Spacious 3 bedroom, 2 bathroom apartment, 936 sqft.
- Conveniently located near MRT station, just 500m away.
- Close to reputable schools, including SK Pudu Ulu and SMK Pudu.
- Supermarkets within 1km, including AEON and Tesco.
- Shopping malls nearby, such as Berjaya Times Square and Pavilion KL.
- Easily accessible via major roads and public transport.
- Conveniently located near MRT station, just 500m away.
- Supermarkets within 1km, including AEON and Tesco.
- Easily accessible via major roads and public transport.
Kemudahan bersama
Bbq
Kawalan keselamatan 24 jam
Kedai serbaneka
Kolam renang
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 315,000.
Jalan Pudu Ulu, Taman Kobena, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 936 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.