Primaya, Cheras

Jalan Suakasih 2/3a, Cheras, Selangor

Boleh dirunding

RM 900,000

4

BT

4

BM

1,872

kps (tanah)

RM 480.77

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501391339

Tentang Primaya

Freehold - Two Storey Terrace Home, Primaya Bandar Tun Hussein Onn

Primaya Bandar Tun Hussein Onn
Two Storey Terrace
RM900,000

Details:
Freehold
Built Up: 2300sqft / Land Size: 1872sqft
4 Bedroom 4 Bathroom
Extended Kitchen
Gated and Guarded Community

For more info and viewing please contact:

(KC) | 0*****
REN 82501
ERA Realtor Sdn Bhd (E2720)
www.h*****
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

gym-o

Gim

burger-2-o

Kedai makan

shop-o

Kedai serbaneka

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 900,000.
Jalan Suakasih 2/3a, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,300 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian