Primaya, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras
Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor
Negotiable
RM 930,000
4
BT
4
BM
1,872
kps (tanah)
RM 497
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Primaya, Bandar Tun Hussein Onn
Primaya, Bandar Tun Hussein Onn Spacious 2-storey Freehold Terrace
Primaya Bandar Tun Hussein Onn
Double Storey Terrace
RM930,000
Details:
Freehold
Built Up: 2300sqft / Land Size: 1872sqft
4 Bedroom 4 Bathroom
Kitchen Extended
Gated Guarded
Fauzi A
0*****
Double Storey Terrace
RM930,000
Details:
Freehold
Built Up: 2300sqft / Land Size: 1872sqft
4 Bedroom 4 Bathroom
Kitchen Extended
Gated Guarded
Fauzi A
0*****
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 930,000.
Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,300 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.