Pangsapuri Segar Perdana, Taman Segar Perdana, Cheras

Jalan SP 1/3, Tmn Segar Perdana, Taman Segar Perdana, Cheras, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 143,000

3

BT

2

BM

650

kps

RM 220.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501301252

Tentang Pangsapuri Segar Perdana

Level 1 Flat Taman Segar Perdana BELOW MARKET Near leisure mall

Flat Taman Segar Perdana,Cheras

Below Market Value

WILLIAM 0*****
WILLIAM 0*****
WILLIAM 0*****

======================
Asking Price RM 140,000.00
======================

LPPSA | KWSP AC 2
Mark up Price Available
100% Full Loan Available
BelowMarket Price

️DETAILS:-
- Property Type : A flat unit
- Floor Area : 650 sqft
- Level 1
- Bedroom : 3 bedrooms
- Bathroom : 1 bathroom
- Car park : Open car park
- Maintenance fee + sinking fund : RM60/-
- Low density flat

AMENITIES:
- Econsave Segar Perdana
- KK Super Mart Taman Segar Perdana
- Shell
- Restaurant
- Federal Police
- 99 Speedmart

ACCESSIBILITY:
- Lebuhraya Grand Saga
- Cheras - Kajang Highway
- KL - Seremban Highway
- MRR2 Highway

*DISCLAIMER
Photo is just for a DISPLAY! To protect owner's and tenants privacy, pictures shown may not be the actual unit it is for illustration purpose only.

***** Owner have unit can contact me as well *****

𝐕𝐈𝐄𝐖 𝐓𝐎 𝐁𝐄𝐋𝐈𝐄𝐕𝐄!!
【Loan & Lawyer Services Provided】
【Booking Fee Refundable】

For more info or viewing appointment, please contact me:
WILLIAM 0*****
WILLIAM 0*****
WILLIAM 0*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

RG REAL ESTATE [ E (3) 2096 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 143,000.
Jalan SP 1/3, Tmn Segar Perdana, Taman Segar Perdana, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

RG REAL ESTATE [ E (3) 2096 ]