One Cochrane Residence, Cheras
1 Jalan Cochrane, Cheras, Kuala Lumpur
RM 720,000
3
BT
2
BM
947
kps
RM 760
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang One Cochrane Residence
One Cochrane Residence
Condominium
Property Address: Block B, Residensi 1 Cochrane, No. 1, Jalan Cochrane, 55100, Kuala Lumpur
Built Up: 947 sq.ft (Approx. RM 760.30 per sq.ft)
Auction Price: RM 720,000
Auction Date: 28-Apr-2026 (Tuesday)
Built Up: 947 sq.ft (Approx. RM 760.30 per sq.ft)
Auction Price: RM 720,000
Auction Date: 28-Apr-2026 (Tuesday)
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 720,000.
1 Jalan Cochrane, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 947 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.