Menara Uncang Emas, Taman Miharja, Cheras
No 85 Jalan Loke Yew, Taman Miharja, Cheras, Kuala Lumpur
RM 190,000
551
kps
RM 345
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Menara Uncang Emas
Menara Uncang Emas Kuala Lumpur Cheras
Property Details:
- Address: Menara Uncang Emas, Jalan Loke Yew,
- 551sf
- Office Lot
-Fully Furnished
- Renovated with carpet flooring
Manager Room and Air-cond
kindly contact Grant 0*****
for viewing appointment.
Thanks you.
- Address: Menara Uncang Emas, Jalan Loke Yew,
- 551sf
- Office Lot
-Fully Furnished
- Renovated with carpet flooring
Manager Room and Air-cond
kindly contact Grant 0*****
for viewing appointment.
Thanks you.
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Menara Uncang Emas, Taman Miharja, Cheras

Leasehold
Lihat butiran projekSoalan Lazim
Harga jualan ialah RM 190,000.
No 85 Jalan Loke Yew, Taman Miharja, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 551 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.