Livia Residence @ C180, Cheras
C180 Jalan Cheras Perdana, Cheras, Selangor
RM 330,000
2+1
BT
2
BM
853
kps
RM 387
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Livia Residence @ C180
Super nice renovated fully furnish, freehold, low density
Super nice renovated fully furnish, freehold, low density
Livia Residence @ C180
- Low density
- Build Up : 853 sqft
- Fully Renovated
- 2 rooms + 2 bathrooms + 1 car parks
- Freehold
- Fully furnished
Asking Price : RM360K
Lewis Tam REN32268
Kar Jun & Jaymi Tan
016.2041866
PropNex Realty
Livia Residence @ C180
- Low density
- Build Up : 853 sqft
- Fully Renovated
- 2 rooms + 2 bathrooms + 1 car parks
- Freehold
- Fully furnished
Asking Price : RM360K
Lewis Tam REN32268
Kar Jun & Jaymi Tan
016.2041866
PropNex Realty
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
C180 Jalan Cheras Perdana, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 853 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.