Kompleks Maluri, Cheras
Jalan Jejaka, Cheras, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 420,000
2
BM
1,644
kps
RM 255
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kompleks Maluri
Kompleks Maluri @Cheras Mainroad Frontage Office Lot For Sale Cheap!
Kompleks Maluri @ Cheras Taman Maluri Mainroad Frontage Office Lot For Sale Cheap!
- Built up: 1,644 sf
- Car Park: 1 bay
- Current rented and used as warehouse
- Can be sold with vacant possession
Selling Price: RM420K negotiable
Remark:
- Walking distance 500 meters to Aeon Mall, Maluri MRT & LRT Station.
- 1km to Sunway Velocity Mall
For viewing or enquiry contact 012.61.61.32.4
- Built up: 1,644 sf
- Car Park: 1 bay
- Current rented and used as warehouse
- Can be sold with vacant possession
Selling Price: RM420K negotiable
Remark:
- 1km to Sunway Velocity Mall
For viewing or enquiry contact 012.61.61.32.4
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 420,000.
Jalan Jejaka, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,644 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.