Emerald Residence, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Jalan Mutiara Cheras 1, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 480,000

3

BT

2

BM

1,316

kps

RM 364.74

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501383526

Tentang Emerald Residence

Corner unit, Renovated unit, 2 carparks

Emerald Residence @ Bandar mahkota cheras

- 1316sf
- Corner unit
- Freehold
- 3 bedroom 2 bathroom
- Kitchen cabinet, Aircond, water heater
- 2 carpark
- Actual Photo

Sales : RM480,000
Below market
Grab it now, call for viewing

Winson Tay
0***** (REN 08573)

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/6 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 480,000.
Jalan Mutiara Cheras 1, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,316 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/6 ]