Desa Aman Cheras, Taman Desa Aman, Cheras
2 Storeys Corner Fully Renovated, Taman Desa Aman, Cheras, Kuala Lumpur
RM 1,400,000
4
BT
4
BM
3,000
kps (tanah)
RM 466.67
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Desa Aman Cheras
Corner Lot Fully Reno Move In Condition 2 Storeys Terrace For Sale
2 Storeys CORNER terrace house For Sale @ Taman Desa Aman Cheras
Guarded Community
Freehold
Corner lot with extra land 18ft
Land size: 40x75 (3000sqft)
Built up: 2400sqft
4room
4bathroom
Fully extended with approval
Fully Renovated
Gated guarded
Rm 1.7Mil Rm1.65Mil
Guarded Community
Freehold
Corner lot with extra land 18ft
Land size: 40x75 (3000sqft)
Built up: 2400sqft
4room
4bathroom
Fully extended with approval
Fully Renovated
Gated guarded
Rm 1.7Mil Rm1.65Mil
Kemudahan bersama
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,400,000.
2 Storeys Corner Fully Renovated, Taman Desa Aman, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.