Damai Gayana, Bandar Damai Perdana, Cheras
Jalan Damai Perdana 8/1f, Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor
RM 2,800,000
6
BT
5
BM
3,918
kps (tanah)
RM 714.65
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Damai Gayana
Cheap Nice Corner 2.5 Storey Semi D at Damai Gayana
Cheap Nice Corner 2.5 Storey Semi D at Damai Gayana for Sale
Good fengshui! Must call to arrange viewing.
I only advertise actual unit! Call/Wasap Kar Jun 0***** good fengshui hs!!
I direct SELLER(Owner). 我对屋主.
-Conner unit
-Freehold
-Built Up :(3400Sqf)
-Land Area:3918sqf approxi
-6 Room
-5 Bathroom
-Super big carporch
-Renovated
-Gated and Guarded
-move in condition
-Facing open
Many corner,terrace,Semi-D,bungalow area specialist.
Please check out my portfolio.tq
I direct SELLER(Owner). 我对屋主.
0***** Kar Jun REN16999(Elly)
www.h*****
Team Leader
Propnex Realty
Good fengshui! Must call to arrange viewing.
I direct SELLER(Owner). 我对屋主.
-Conner unit
-Freehold
-Built Up :(3400Sqf)
-Land Area:3918sqf approxi
-6 Room
-5 Bathroom
-Super big carporch
-Renovated
-Gated and Guarded
-move in condition
-Facing open
Many corner,terrace,Semi-D,bungalow area specialist.
Please check out my portfolio.tq
I direct SELLER(Owner). 我对屋主.
0***** Kar Jun REN16999(Elly)
www.h*****
Team Leader
Propnex Realty
Kemudahan bersama
Gelanggang skuasy
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam mengembara
Kolam renang
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,800,000.
Jalan Damai Perdana 8/1f, Bandar Damai Perdana, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,400 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.