Cheras Yulek | Corner 2 Storey Shop For Rent, Taman Cheras, Cheras

Jalan Kaskas, Taman Cheras, Cheras, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 22,000 /mo

4

BM

5,800

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Bare
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501339171
check-small-f
5,800 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 3.79 psf (lantai)

Tentang Cheras Yulek | Corner 2 Storey Shop For Rent

Cheras Yulek Corner 2 Storey Shop For Rent

Cheras Yulek | Corner 2 Storey Shop For Rent

Jalan Kaskas , Taman Cheras, Kuala Lumpur
Corner 2 Storey Shop Lot

Land Area : 3,100 sqft
Built Up : 5,800 sqft

Rental : RM22,000 / Month (Whole 2 Storey)

Contact Lucas for more details / viewing
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Focus Estate Agency Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 22,000 /mo.
Jalan Kaskas, Taman Cheras, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 5,800 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Focus Estate Agency Sdn. Bhd.