Cheras Vista, Taman Cheras Vista, Cheras
Taman Cheras Vista, Cheras, Selangor
RM 679,000
4
BT
3
BM
1,400
kps (tanah)
RM 485.00
psf (tanah)
Tentang Cheras Vista
Taman Cheras Vista
Want To Sale
Taman Cheras Vista
Bandar Mahkota Cheras
2 Storey Terrace House
Freehold
20’x70
Land Area 1400sf
Build up 1900sf
4 Bedroom
3 Bathroom
2 Carpark
Extra Parking
Facing North
Guardhouse
Please call Polly Lew to arrange view now!
#pollyrealestate
#bandarmahkotacheras皇冠城
Taman Cheras Vista
Bandar Mahkota Cheras
2 Storey Terrace House
Freehold
20’x70
Land Area 1400sf
Build up 1900sf
4 Bedroom
3 Bathroom
2 Carpark
Extra Parking
Facing North
Guardhouse
Please call Polly Lew to arrange view now!
#pollyrealestate
#bandarmahkotacheras皇冠城
Kemudahan
Diubahsuai
Kawalan keselamatan
Kemudahan bersama
Kawalan keselamatan 24 jam
Parkir
Taman permainan
Trek joging
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 679,000.
Taman Cheras Vista, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,900 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.