Cheras Heights, Cheras
Jalan 17/144a, Taman Bukit Cheras, Cheras, Kuala Lumpur
RM 407,900
3
BT
2
BM
1,367
kps
RM 298
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Cheras Heights
Condominium Bukit Cheras - 23% Below Market Value
Property Address: Blok A2, Condominium Bukit Cheras, Jalan Bukit Cheras 18, Taman Bukit Cheras, 56000, Kuala Lumpur
Built Up: 1,367 sq.ft (Approx. RM 298.39 per sq.ft)
Auction Price: RM 407,900
Auction Date: 28-Apr-2026 (Tuesday)
Tenure: Freehold
- 3 Bedroom + 2 Bathroom
- Gated & guarded with security including swimming pool, gymansium & playground facilities
- Beside to Jalan Alam Damai
- 6 min to Taman Mutiara MRT Station
- 7 min to SMK Orkid Desa & Pasaraya CS Cheras (Tun Perak)
- 9 min to Cheras LeisureMall
- Easy commute to Kuala Lumpur & Seri Kembangan
- Close to ÆON BiG Hypermarket Tun Hussein Onn
- Near education hubs like UCSI University & Hospital Canselor Tuanku Muhriz UKM
- Easy access via Jalan Cheras & Cheras–Kajang Expressway
Estimated Market Selling : RM 538,000
Estimated Rental Market : RM 1,999 / month (ROI up to 5%)
Built Up: 1,367 sq.ft (Approx. RM 298.39 per sq.ft)
Auction Price: RM 407,900
Auction Date: 28-Apr-2026 (Tuesday)
Tenure: Freehold
- 3 Bedroom + 2 Bathroom
- Beside to Jalan Alam Damai
- 6 min to Taman Mutiara MRT Station
- 7 min to SMK Orkid Desa & Pasaraya CS Cheras (Tun Perak)
- 9 min to Cheras LeisureMall
- Easy commute to Kuala Lumpur & Seri Kembangan
- Close to ÆON BiG Hypermarket Tun Hussein Onn
- Easy access via Jalan Cheras & Cheras–Kajang Expressway
Estimated Market Selling : RM 538,000
Estimated Rental Market : RM 1,999 / month (ROI up to 5%)
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 407,900.
Jalan 17/144a, Taman Bukit Cheras, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,367 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.