Bandar Tun Razak, Cheras

Bandar Tun Razak, Cheras, Kuala Lumpur

RM 16,800,000

45,000

kps (lantai)

RM 373

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Terpisah for sale
check-small-f
Bare
check-small-f
Leasehold (99 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501347275
check-small-f
45,000 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Tun Razak

Bandar Tun Razak Cheras KL 5 Storey Detached Factory

Bandar Tun Razak Cheras KL
5 Storey Detached Factory

Leasehold
(Just renewed 99years)
Land Area : 15000sqft
Built Up : 45000sqft
2 Lifts
Facing Main Road

Asking Price : RM 16.8mil

Contact now for private viewing.
www.h*****

016_937_26_78
Senny Chin (REN65956) CK

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 16,800,000.
Bandar Tun Razak, Cheras, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 45,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]