Bandar Tun Hussein Onn, Batu 9, Cheras
Batu 9, Cheras, Selangor
Negotiable
RM 1,650,000
4+1
BT
3
BM
5,177
kps (tanah)
RM 319
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Tun Hussein Onn
Incredibly Affordable Semi-D House Available in Bandar Tun Hussein Onn
UNBELIEVABLY AFFORDABLE!! UNBELIEVABLY AFFORDABLE!! UNBELIEVABLY AFFORDABLE!!
Property Details:
• Built up 2000 sq/ft
• Land size: 5177 sqft
• 4 bedrooms
• 3 bathrooms
• Extension available
• Freehold
Hewson Oh
REN 28774
0*****
PropNex Realty
Property Details:
• Built up 2000 sq/ft
• Land size: 5177 sqft
• 4 bedrooms
• 3 bathrooms
• Extension available
• Freehold
Hewson Oh
REN 28774
0*****
PropNex Realty
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,650,000.
Batu 9, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.