Bandar Tun Hussein Onn, Semi Detached, Freehold, Gated Guarded, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras
Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor
Negotiable
RM 2,200,000
5
BT
3
BM
4,700
kps (tanah)
RM 468
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Tun Hussein Onn, Semi Detached, Freehold, Gated Guarded
Bandar Tun Hussein Onn, Semi D, Freehold, Gated Guarded, Well Maintain
2 Sty Semi D @ Bandar Tun Hussein Onn For sale
Facing Garden !!!
Well kept Condition !!!
24 Hours Security Guarded !!!
Property Details:-
- New modern design
- Land size 4700 sqft
- Built up 3780 sqft
- 4+1 rooms
- 3 bathrooms
- Partially furnished
- Gated and guarded
- Quiet Community
Amenities :-
Near to AEON, AEON Mall, NSK, Columbia Asia
Easy access to highway & NKVE
Kindly contact LOUIS WONG 013 - 617 * 2277 *
For more info & viewing arrangement
Facing Garden !!!
Well kept Condition !!!
24 Hours Security Guarded !!!
Property Details:-
- New modern design
- Land size 4700 sqft
- Built up 3780 sqft
- 4+1 rooms
- 3 bathrooms
- Partially furnished
- Gated and guarded
- Quiet Community
Amenities :-
Near to AEON, AEON Mall, NSK, Columbia Asia
Easy access to highway & NKVE
Kindly contact LOUIS WONG 013 - 617 * 2277 *
For more info & viewing arrangement
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,200,000.
Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,780 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.