Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Jalan Penghulu 10/3, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 560,000

4

BT

3

BM

1,380

kps (tanah)

RM 405.80

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501336753
check-small-f
1,300 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Mahkota Cheras

Mahkota Cheras 1,380sqft Mahkota Cheras Freehold 4R 3B Individu

Mahkota Cheras 1,380sqft | Mahkota Cheras | Freehold | 4R3B | Individual | Fully Furnished!

Freehold 2-storey terraced house at Bandar Mahkota Cheras — 1,380 sqft with 4 bedrooms and 3 bathrooms. Individual title. Fully furnished.

For viewing, call or WhatsApp: www.w***** TC Hou — 0***** | REN44941
List No: Maverick002

Property Details:
1,380 sq.ft. | 2-Storey Terraced House |Bandar Mahkota Cheras
4 Bedrooms | 3 Bathrooms
Freehold | Individual Title
Fully Furnished

Transport & Connectivity:
Easy access to SILK & Cheras-Kajang Highway
Near Mahkota Cheras commercial hub
15–20 mins to KL City Centre

Nearby Amenities:
Near Lotus's Cheras & Mahkota Parade shoplots
Close to Columbia Asia Hospital Cheras
Near SK & SMK in Mahkota Cheras

Why You Can't Miss This:
Freehold | Fully Furnished | Individual Title!
4R3B | Mahkota Cheras | Near Columbia Asia Hospital
SILK Highway | Jalan Penghulu Mahkota Cheras
100% Full Loan Available
Cash Out / Rebate
Low Downpayment
Banker & Lawyer Provided
100% Refund If Loan Declined
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 560,000.
Jalan Penghulu 10/3, Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.