Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 1,600,000

9,278

kps

RM 172.45

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501227229
check-small-f
9,278 kps luas tanah (81 ft x 114 ft)
check-small-f
RM 172.45 psf (tanah)

Tentang Bandar Mahkota Cheras

Bungalow Land In Mahkota Cheras

Location : Bandar Mahkota Cheras, Jalan Shahbandar
Property Type : Bungalow Land
Land Area : 9278 sf (81x114)
Price : RM 172.45 PSF
Direction : South West
Tenure : Freehold
Security : Guard and Gated

For viewing appointment, please contact Shanny at 0***** .
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROSPERA REALTY [ E (3) 2137 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 1,600,000.
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
9,278 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROSPERA REALTY [ E (3) 2137 ]