Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor

RM 740,000

4

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 529

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501191696
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai

Tentang Bandar Mahkota Cheras

Mahkota Cheras 2 Storey Terrace 20x70 Upgraded Extended Gated Guarded

Mahkota Cheras GRED A
Upgraded Nice condition
Limited size

WTS

2sty terrace @ Bandar Mahkota Cheras

Freehold
Land size: 20x70 (1400sf)
Built up: 2000sf
4 bedroom
3 bathroom
Extended
Upgraded
Gated guarded

Rm 740k

MANY UNITS ON HAND
019
2828140
Shawn Lim
Kemudahan
security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 740,000.
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian