Bandar Mahkota Cheras, Cheras
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor
RM 4,000,000
5
BT
5
BM
8,826
kps (tanah)
RM 453
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Mahkota Cheras
Three-Storey Bungalow Located in Bandar Mahkota Cheras
Three-Storey Bungalow Located in Bandar Mahkota Cheras
Freehold
Land size 8826sqft
5 bedrooms 5 bathrooms
Includes private lift
Partly furnished
Gated and guarded
Selling Price: RM4mil
Kindly contact Ms Charisse (REN60382)
Whatsapp: 0*****
www.h*****
---------------------------
*Owners are welcome to list. Our team guarantees exceptional service.
Freehold
Land size 8826sqft
5 bedrooms 5 bathrooms
Includes private lift
Partly furnished
Gated and guarded
Selling Price: RM4mil
Kindly contact Ms Charisse (REN60382)
Whatsapp: 0*****
www.h*****
---------------------------
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,000,000.
Bandar Mahkota Cheras, Cheras, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 8,826 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.